top of page

Компанія ВК «Металіка» виробляє фальцевую покрівлю з класичним стоячим замком, а також самозатискні покрівельні панелі Клікфальц. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, а на кожному етапі - суворий контроль за якістю продукції.

Якорь 3

Виробництво фальцевої покрівлі в Одесі

Як класичну фальцевую покрівлю, так і клікфальц ми виробляємо з тонколистового металу холодного прокату різної товщини. Доступне замовлення як з оцинкованого нефарбованого, так і з металу з полімерним матовим або глянсовим покриттям в широкому асортименті кольору.

Виробництво фальцевой покрівлі здійснюється з металу товщиною 0,4-0,9 мм, а покрівельні панелі клікфальц з металу 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм і 0,7 мм.

 

Клікфальц від виробника в Одесі

Клікфальц - герметичний матеріал для облаштування даху. Покриття легко монтується за допомогою саморізів в перфорований край листа. Після замикання на панелях не залишаються наскрізні отвори. Для замовлення доступні чотири види панелей: Хвиля, Про, Класик і Трапеція.

Доступні декілька типів зрізу та оформлення краю покрівельної панелі клікфальц. В залежності від потреб і технологічних особливостей монтажу, панелі можеть бути ще на етапі виробництва оформлені в заявлених варіацях.

Для безпечного транспортування покрівельних панелей Клікфальц забезпечується спеціальне пакування з метою запобігання деформації, зсуву, пошкодженню панелей.

Клікфальц вкладається на дерев'яні палети, довжиною більше ніж самі панелі. Між листами покрівельних панелей розміщуються пенопластові елементи. Додатково панелі фіксуються стрейчплівкою.

Кути та торцеві частини панелей закриваються дерев'яними рамками, посередині також монтуються додаткові дерев'яні рамки та фіксуюючі бруски за необхідності.