top of page

Дилерам

Яку б якісну і чудову продукцію ми не виробляли, без розвинутої мережі дилерів і партнерів повноцінного розвитку не вийде. Тому ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці і готові розповісти про них докладніше.

  1. Ми зацікавлені в тому, щоб наші дилери продавали якомога більше і відмінно заробляли. Це запорука довгого і взаємовигідного співробітництва. Тому наші менеджери завжди надають дилерам максимально можливі знижки.

  2. Крім того, ми піклуємося про свою репутацію й успіх своїх партнерів, тому наші співробітники надають реальну, чесну інформацію про технічні показники, якості матеріалів і реальних доступних об'ємів.

  3. Ми намагаємося максимально скоротити терміни виробництва, щоб наші партнери встигали виконати свої зобов'язання перед клієнтом.

  4. Ми завжди стежимо за якістю продукції, що виробляється і відсутністю дефектів на товар.

Крім продукції власного виробництва, серед якої профнастил, металочерепиця, фальцева покрівля та покрівельні панелі клікфальц, а також добірні елементи, компанія ВК Металіка забезпечує клієнтів і дилерів супутніми матеріалами для покрівлі або огороджувальних конструкцій.


Ми працюємо в тісному партнерстві з виробниками покрівельних стрічок, плівок і мембран, водостічних систем, вентиляційних систем і повітропроводів і багато іншого. Для дилерів також, як і на продукцію власного виробництва, діють спеціальні ціни.

IMG_3429_edited.jpg
Готові заробляти разом з ВК Металіка?

Залиште заявку на приєднання до дилерської мережі і ми зв'яжемось з вами в найкоротший термін

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся зі збором та обробкою ваших персональних даних

bottom of page